Prohlášení o ochraně osobních dat

Ochrana osobních údajů Náš web vás respektuje jako cenného zákazníka a nadále nastavuje standardy ve spokojenosti zákazníků. Abychom udrželi profesionální úroveň služeb při ochraně vašich nejlepších zájmů, nezveřejňujeme vaše osobní údaje jiným společnostem ani poštovním seznamům. Víme, jaký druh potíží je přijímat nevyžádanou poštu, a my se budeme snažit z našeho konce chránit vás, nemluvě o tom, že je to zákon. Veškeré osobní údaje jsou uchovávány v naší společnosti pouze za účelem zkvalitnění objednávky, abyste mohli co nejrychleji dostat na pole s novým zařízením.
Ve skutečnosti používáme nejnovější technologii šifrování (SSL), která chrání vaše osobní informace od veřejnosti. Můžeme vás bez výjimky ujistit, že když objednáte z našeho webu Angelo prostřednictvím našeho zabezpečeného pokladního systému, pouze si přečtete své osobní údaje. To vás chrání před podvodným používáním vaší kreditní karty a zajišťuje nejvyšší úroveň zabezpečení, kterou očekáváte a důvěřujete. Samozřejmě, pokud máte stále nějaké obavy, můžete vždy zavolat některý z našich čtyř obchodů.
Jak používáme vaše informace?
Informace, které shromažďujeme od vás, můžeme použít při registraci, nákupu produktů, zadání soutěže nebo propagace, odpovědi na průzkum nebo marketingovou komunikaci, surfování na webových stránkách nebo použití některých dalších funkcí webu následujícími způsoby: * * Chcete-li přizpůsobit zkušenosti našich stránek a umožnit nám dodat typ obsahu a nabídek produktů, které vás zajímá nejvíce.
* * Abychom vám mohli lépe vyhovět vašim požadavkům na služby zákazníkům.
* * Rychlé zpracování transakcí.
* * Správa soutěže, propagace, průzkumu nebo jiné funkce webu.
* * Pokud jste se rozhodli přijmout náš e-mailový zpravodaj, můžeme vám posílat periodické e-maily. Pokud byste už nechtěli dostávat od nás propagační e-mail, přečtěte si část "Jak můžete odhlásit, odstranit nebo upravit informace, které jste nám poskytli?" níže. Pokud jste se nepřihlásili k přijímání e-mailových zpravodaje, neobdržíte tyto e-maily. Návštěvníci, kteří se zaregistrují nebo se účastní jiných funkcí webu, jako jsou marketingové programy a obsah pouze pro členy, budou mít možnost zvolit si, zda chtějí být v našem e-mailovém seznamu a obdrží od nás e-mailovou komunikaci. Vítáme vaše dotazy, připomínky a obavy o soukromí. Zašlete nám prosím veškerou zpětnou vazbu týkající se soukromí nebo jakéhokoli jiného problému.
Ochrana osobních údajů pro děti Vědomě nezískáváme osobní informace od dětí mladších 13 let Pouze online zásady Tyto zásady ochrany osobních údajů online se vztahují pouze na informace shromážděné prostřednictvím naší webové stránky a nikoliv na informace shromažďované offline.
zpět